УкрГламур

Просмотров за месяц
65
Адрес:
г. Киев, ул. Набережная 4, 03169
Телефоны:
Веб-сайт:
Интернет-магазин вышиванок, мужской и женской украинской одежды.
-

Наша компанія «Укргламур» займається пошиттям українських вишиванок для  всього населення України.

Українська вишиванка - це справжній витвір мистецтва. Вишитий національний одяг можна зустріти по всій території України.  Для кожної місцевості характерні свої поєднання орнаментів, стилів і кольорів. Наша компанія постійно вдосконалюється, пропонуючи традиційні моделі одягу і запропоновані нашими модельєрами – нові. Наприклад, нашими модельєрами створені вечірні сукні з елементами українського національного одягу. Нажаль, раніше, наші предки не мали змоги носити такий одяг…

Досить складно зараз відповісти на питання коли зародилася українська вишивка і почали створюватися перші вишиванки. Але на сьогодні традиції українського фаціального вишитого одягу процвітають в тому числі і завдяки нашій допомозі.

На нашому сайті ви знайдете великий вибір жіночих, чоловічих, дитячих вишиванок на різний колір і смак. Жінки зможуть обрати для себе різноманітні сукні, спідниці. Чоловіки ж знайдуть на нашому сайті різноманітні сорочки.

Міцезнаходження нашого підприємства – місто Луцьк. Нами використовується лише екологічно чиста сировина від виробників ткинин з Білорусі та Італії. Уся сировина, що надається нам пройшла сертифікацію, рівно як і наш кінцевий продукт.