Київрада має намір додатково виділити кошти на програму “Здоров’я киян”

28 нояб 2017 07:53 978 0 Общество
Київрада має намір додатково виділити кошти на програму “Здоров’я киян”
На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили внесення змін до Міської цільової програми “Здоров’я киян” на 2017-2019 роки
 
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Київської міської ради.
 
Відповідно до змін, на цільову програму передбачається додатково виділити 240 мільйонів гривень. Кошти необхідні для розвитку системи первинної медичної допомоги. Зокрема, для проведення експрес-діагностики та виявлення захворювань на початковій стадії.  Йдеться про цукровий діабет, хвороби системи кровообігу та інших неінфекційних захворювань.
 
«Джерелом фінансування є бюджет міста Києва. Програма розрахована на три роки: з 2017-го до 2019-го. Відповідно додаткові кошти теж розіб’ють на цей період. В цілому, на реалізацію заходів Програми передбачається 9 мільярдів 647 мільйонів гривень»,  – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.
 
Відповідно до Програми «Здоров’я киян», планується виділити 1,8 мільйонів гривень для забезпечення дітей, хворих на цукровий діабет, препаратами глюкагону для невідкладної терапії гіпоглікемій. Для проведення скринінгових обстежень дітей та вагітних жінок з метою раннього виявлення йододефіциту – 45,2 мільйони. Ще 44,5 мільйонів гривень передбачено на забезпечення кохлеарними імплантами пацієнтів, які мають вади слуху.
 
Відповідні зміни повинні затвердити депутати на одній із сесій Київради.
Джерело: pro-kyiv.in.ua
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Игорное заведение PointLoto: что необходимо знать игрокам

15 янв 2021 14:50 20

В Украине ежемесячно появляются все новые онлайн казино, где можно заработать настоящие деньги. Среди сотен виртуальных клубов, открывшихся за последние годы, особенно выделяется ПоинтЛото.