В Дніпровському районі Києва відкрили сквер замість чергової забудови

27 нояб 2017 11:17 586 0 Общество
В Дніпровському районі Києва відкрили сквер замість чергової забудови

25 листопада у Києві по вулиці Будівельників, 36 відкрили новий сквер. На заході буди присутні депутати Київради Олександр Омельченко та Олексій Новіков

Зазначається, що ця територія планувалась під забудову, але місцева громада за підтримки депутата Київради від фракції «Єдність» Олексія Новікова та голови постійної комісії Київради з питань екологічної політики Костянтина Ялового домоглися заборони будівництва та реалізації побажань киян зробити затишну зону для відпочинку та прогулянок.
У сквері площею 0,31 га працівники КП УЗН Дніпровського району влаштували ФЕМові доріжки 388 м.кв. та 1750 м.кв. газону, встановили лави і урни, висадили 109 кущів, серед яких спірея японська, жасмин, форзиція, пухироплідник та ялівці в асортименті, а також 26 дерев.
Відкриття скверу стало можливим завдяки підтримці Київрадою проекту рішення депутата Новікова №562/1566, який надав земельній ділянці особливого охоронюваного статусу.
Як зазначається у повідомленні прес-служби депутата Новікова, яке є у розпорядженні 1News, у подальших планах облаштування територій Дніпровського району шляхом надання статусу скверу земельним ділянкам за восьми адресами.
Джерело: 1news.com.ua
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

В каких ситуациях нужен эвакуатор (автоэвакуатор) в Киеве?

12 июня 2019 10:24 414

На дороге часто возникают ситуации, когда водителям требуется сторонняя помощь. В этом случае многие обращаются к друзьям или родственникам, но они не всегда могут приехать.