У столиці встановлять нові велопарковки

22 нояб 2017 15:51 360 0 Общество
У столиці встановлять нові велопарковки
21 листопада на пленарному засіданні  КМР депутати прийняли рішення про встановлення паркувальних велосипедних стійок біля закладів культури, освіти та охорони здоров’я, а також у парках і скверах. За проект проголосували 77 депутатів
 
«Велосипедний рух набуває дедалі більшої популярності у столиці. Тому велосипедні стійки для паркування потрібні у кожному районі міста. Їхнє встановлення сприятиме популяризації здорового способу життя, створенню безпечних умов для руху на велосипеді, а також значно поліпшить екологію. Ми плануємо залучити інвесторів до процесу облаштування велопарковок», – розповів співавтор рішення, депутат Київради Олександр Бродський.
 
Додамо, що для Києва була розроблена Концепція розвитку велосипедної інфраструктури, але її так і не винесли на обговорення комісії Київради. Документ передбачає понад 1000 км транспортних, рекреаційних та приміських шляхів для велосипедистів, а також 240 км веломаршрутів.
Джерело: hmarochos.kiev.ua
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

В каких ситуациях нужен эвакуатор (автоэвакуатор) в Киеве?

12 июня 2019 10:24 285

На дороге часто возникают ситуации, когда водителям требуется сторонняя помощь. В этом случае многие обращаются к друзьям или родственникам, но они не всегда могут приехать.