НОВОСТИ

«Київгаз» відновлює газопостачання котельних «Київенерго»

2 октября 2017 16:55 | Новости
ПАТ «Київгаз» розпочав відновлення газопостачання котельних, опломбованих у квітні 2017 р. На даний час розпломбовано 54 котельні. Протягом вихідних фахівці «Київенерго» відновили роботу 17 теплоджерел, які вже постачають гарячу воду 307 житловим будинкам. Робота інших теплоджерел буде відновлена найближчим часом, повідомляє прес-служба «Київенерго».
 
Сьогодні без гарячого водопостачання залишаються 164 житлових будинки. Тимчасово без гарячої води лишаються 826 будинків через аварійні пошкодження, 98 – через планові роботи та реконструкції тепломереж та обладнання.  
 
Нагадаємо, частина котельних були опломбовані через заборгованість за транспортування газу. Станом на 1 жовтня борг компанії перед ПАТ «Київгаз» становить 176,4  млн грн. Крім цього, борг «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз України» становить 2,32 млрд грн.
 
В той же час станом на 1 вересня столиця заборгувала за тепло 2,6 млрд грн. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду мають населення і ЖЕО – 1,35 млрд. грн. та 690 млн. грн. відповідно. Заборгованість Державного бюджету України по компенсації пільг та субсидій населення становить 304 млн грн.
Джерело: vechirniykiev.com.ua
Новости RSS   Просмотров(60)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В реконструкцию Гидропарка инвестируют 500 млн. долларов
В реконструкцию Гидропарка инвестируют 500 млн. долларов 29 сентября 2017

Вложить деньги в строительство парка развлечений на территории столичного Гидропарка готовы три международных компании

Просмотров (56)
Стипендії від Київради можуть отримати 100 обдарованих дітей
Стипендії від Київради можуть отримати 100 обдарованих дітей 28 сентября 2017

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків депутати погодили список стипендіатів у галузі освіти для обдарованих дітей. Про це повідомляє прес-служба Київради

Просмотров (67)
До уваги споживачів електроенергії міста
До уваги споживачів електроенергії міста 27 сентября 2017

За інформацією Переяслав-Хмельницького районного підрозділу ПАТ «Київобленерго у зв’язку із розчисткою ВЛ відбудеться відключення електроенергії

Просмотров (51)
Вернутся к разделу: Киевские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)