НОВОСТИ

Столичні пляжі стануть платними

22 июня 2016 11:47 | Новости

Кияни не зможуть вільно потрапити на пляжі столиці. У планах міста – передати всі пляжі в користування приватним особам. У Київраді запевняють, що зони у води залишаться безкоштовними, але частина чиновників вважають це занадто небезпечний експеримент, інформують "Вести".

Так, у Києві хочуть віддати приватникам для облаштування 68 пляжів. Перший такий пляж, який обладнають на кошти меценатів, вже в цьому році буде відкрито на Оболоні.

Один з ініціаторів проекту, член земельної комісії Київради Владислав Михайленко, розповів, що головна ідея нових пляжів - створити простору для спілкування за інтересами під відкритим небом. При цьому вхід, запевняє він, залишиться безкоштовним.

Як каже Владислав Михайленко, безхазяйні пляжі перейдуть у приватні руки, але при цьому залишаться безкоштовними. "Ми почнемо з пляжу "Наталка", про це просили місцеві жителі, - говорить Михайленко. - Цей пляж дуже популярний на Оболоні, але фактично занедбаний. З'явилися люди, які виступили з ініціативою, вони готові вкладати гроші в його облаштування. Тут з'являться окремі зони - для спорту, для батьків з маленькими дітьми і навіть для курців ".

За словами архітектора Юрія Кривохатько, який розробив проект реконструкції пляжу, в першу чергу тут встановлять сучасні лежаки і парасольки, зроблять душові кабінки та роздягальні, прокладуть доріжки. "Продумуємо ще декор, але найголовніше - там треба почистити пісок, зробити зручний вхід в воду", - додав він.

Крім того,пляжі збираються огородити парканом. Це вже викликає побоювання у чиновників і екологів. У самому КП "Плесо", на балансі якого перебувають пляжі, заявляють, що не знають жодного позитивного прикладу інвестування в інфраструктуру рекреації в Києві, при якій пляж залишався б відкритим.

"Як правило, будь-який інвестор за замовчуванням хоче відгородитися високим парканом і зробити територію для обраних. Це, безумовно, нас не влаштовує ", - каже нам гендиректор КП" Плесо "Денис Пікалов. Тим більше якщо мова йде про декілька десятків пляжів. "По суті, киян можуть позбавити безкоштовних зон відпочинку", - підкреслив Пікалов.

Джерело: znaj.ua

Новости RSS   Просмотров(470)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Андріївський узвіз стане пішохідним уже цього тижня
Андріївський узвіз стане пішохідним уже цього тижня 21 июня 2016

Уже цього тижня, 25 червня Андріївський узвіз стане пішохідним - почнуть працювати болларди, які не пропускатимуть транзитні авто вулицею.

Просмотров (259)
На киевских дорогах появилась новая разметка
На киевских дорогах появилась новая разметка 17 июня 2016

Горвласти продолжают облегчать жизнь пассажиров общественного транспорта.

Просмотров (243)
В Киевском зоопарке сделают открытые вольеры
В Киевском зоопарке сделают открытые вольеры 16 июня 2016

Киевская городская государственная администрация планирует обновить вольеры в столичном зоопарке и сделать их открытого типа. Об этом в комментарии 44.ua сообщил советник мэра Киева Дмитрий Белоцерковец.

Просмотров (265)
Вернутся к разделу: Киевские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)