НОВОСТИ

Завдяки превентивним заходам у Києві вдалося запобігти епідемії грипу

12 февраля 2016 13:08 | Новости

Завдяки вчасно вжитим міською владою превентивним заходам, Києву вдалося запобігти епідемії грипу. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник під час робочого візиту до Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини.

- Міська влада вжила усіх можливих протиепідемічних заходів для попередження епідемії грипу. Так, завчасне запровадження запобіжних протиепідемічних заходів у загальноосвітніх закладах освіти дозволило знизити рівень захворюваності серед школярів, – розповів Микола Поворозник.

Також він нагадав, що Київський міський голова неодноразово звертався  до власників аптечних мереж столиці щодо важливості недопущення підняття цін на противірусні та імуностимулюючі засоби, а також вітаміни. Крім того, міська влада подбала, щоб у київських лікарнях були наявні всі необхідні тест-системи та медикаменти, у тому числі для лікування ускладнень вірусних інфекцій. Також у стаціонарах було забезпечено достатній резерв ліжок.

- Сьогодні на лікуванні у столичних закладах охорони здоров’я 778 пацієнтів хворих на ГРВІ та грип. Наше основне завдання – забезпечити їх належним доглядом. Особливо це стосується жінок, які зараз виношують своїх малюків. Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини – єдиний заклад в Україні, де надається медична допомога вагітним з інфекційною патологією. Наразі тут на лікуванні перебувають 29 пацієнток, з них 2 – з пневмонією та одна породілля у відділенні інтенсивної терапії та анестезіології у вкрай важкому стані. Центр потребує максимальної підтримки від міської влади, аби його пацієнтки змогли народити здорових діток та зберегти власне здоров’я. І ми знайдемо фінансову можливість для реконструкції будівлі центру, адже проектно-кошторисна документація вже готова, – зауважив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

У період з 1 січня по 11 лютого 2016 року було госпіталізовано 262 вагітні жінки з ГРВІ та грипом.

Госпіталізація відбувається у інфекційне акушерське відділення (ІАВ), потужність якого становить 35 ліжок, у відділення патології першої половини вагітності (ВПППВ), загальна потужність якого складає 35 ліжок.

У закладі наявні препарати противірусної дії.

Джерело: vechirniykiev.com.ua

Новости RSS   Просмотров(600)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Сколько будут стоить отопление и горячая вода для киевлян
Сколько будут стоить отопление и горячая вода для киевлян 11 февраля 2016

Нацкомиссия по регулированию тарифов на коммунальные услуги утвердила новое постановление, согласно которому в Киеве подорожает горячая вода и отопление.

Просмотров (295)
Киянам сьогодні радять сидіти вдома
Киянам сьогодні радять сидіти вдома 8 февраля 2016

За прогнозом Укргідрометцентру, у понеділок, 8 лютого, у Києві очікуються пориви вітру 15-18 м/с. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Просмотров (302)
В Киеве установят единую систему камер наблюдения
В Киеве установят единую систему камер наблюдения 5 февраля 2016

В целях обеспечения безопасности города и его жителей в столице Украины, в том числе и на дорогах, будет установлена единая система камера наблюдения, информация с которых будет поступать в ситуационный центр.

Просмотров (284)
Вернутся к разделу: Киевские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)