НОВОСТИ

У Києві проводитимуть оздоровчі профілактичні акції

19 октября 2015 13:10 | Новости

За переконанням директора Департаменту охорони здоров’я Тетяни Донченко, традицію проведення оздоровчих профілактичних акцій для киян треба не лише продовжувати, а й розвивати.

«У наш час людям складно віднайти хвилинку для себе. Проте здоров’я залишається головною цінністю, тому такі профілактичних акції є дуже важливими та вкрай необхідними» – наголосила вона, передає прес-службаКМДА.

Так, 14 жовтня, у День захисника України, в Київській міській лікарні №1 було організовано прийом пацієнтів висококваліфікованими фахівцями: професорами, докторами медичних наук, кандидатами медичних наук, заслуженими лікарями України, лауреатами Державних премій, директорами Центрів, завідувачами відділень, завідувачами та співробітниками кафедр, лікарями з вищою кваліфікаційною категорією. Киян приймали кардіологи, офтальмологи, хірурги, ортопеди, гінекологи, урологи, неврологи.

За направленням фахівців проводилася функціональна, лабораторна, променева та УЗ-діагностика. Всього можливостями проконсультуватися у лікарів скористалося майже 300 киян.

«Такі профілактичні акції, які ми умовно називаємо «Будьте здорові», відбуваються у столиці на базі комунальних лікарняних закладів майже щоквартально. Наприклад, в Олександрівській лікарні м. Києва двічі на рік такі заходи відвідують майже 4 тисяч киян» – розповіла Тетяна Донченко.

Також вона повідомила, що, окрім фахового підходу, під час планування оздоровчо-профілактичних акцій велика увага приділяється зручності пацієнтів.

«Ми намагаємось проводити такі масштабні заходи у вихідні чи святкові дні, щоб кожна людина, яка бажає пройти обстеження, мала можливість зробити це у вільний від роботи час», – наголосила вона.

Джерело: kyiv1.org

Новости RSS   Просмотров(711)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На встановлення лічильників цього року "Київенерго" спрямовувало більше 150 млн грн
На встановлення лічильників цього року "Київенерго" спрямовувало більше 150 млн грн 15 октября 2015

На реалізацію інвестпрограми "Київенерго" 2015 року зі встановлення лічильників теплоенергії було спрямовано більше ніж 150 млн грн. Про це повідомили у прес-службі "Київенерго".

Просмотров (492)
В киевском метро запустят новые вагоны
В киевском метро запустят новые вагоны 13 октября 2015

Благодаря "новичкам" обещают уменьшить интервал движения поездов

Просмотров (345)
В Киеве начинают включать отопление
В Киеве начинают включать отопление 5 октября 2015

В Киеве с сегодняшнего дня, понедельника, 5 октября, начнут в индивидуальном порядке включать отопление в садиках, школах и больницах, если будут поступать заявки от руководителей.

Просмотров (394)
Вернутся к разделу: Киевские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)