НОВОСТИ

У столиці створять «Академію здоров'я людини»

17 июля 2015 12:22 | Новости

17 липня на засіданні постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціальної політики депутати підписали проект рішення «Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський медичний центр «Академія здоров'я людини». Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» пише Юрій Крикунов.

«Метою підписання проекту рішення є саме підвищення ефективності та доступності медичного обслуговування населення міста Києва, загалом перебудови системи медичного обслуговування та впровадження нових організаційно-правових та фінансово-економічних механізмів», – йдеться у повідомленні.

Створення цього медцентру допоможе вирішити цілу низку проблем, зокрема, розвиток ускладнень вагітності, вроджених вад новонароджених, допоміжних репродуктивних технологій, клітинної терапії, дитячої хірургії раннього віку тощо.

«Вважаю, що потужний медичний заклад європейського взірця вкрай необхідний столиці України, де будуть сконцентровані сучасні світові досягнення практичної та наукової медицини, залучені передові та новітні медичні, технічні та генно-інженерні технології», – стверджує Юрій Крикунов.

Джерело: kyiv1.org

Новости RSS   Просмотров(853)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Киянам дозволили купатися тільки на дев'яти пляжах
Киянам дозволили купатися тільки на дев'яти пляжах 2 июля 2015

У Києві купатися можна тільки на 9 пляжах, також обладнано 14 місць відпочинку без купання

Просмотров (354)
У Києві діятиме безкоштовна художня школа
У Києві діятиме безкоштовна художня школа 22 июня 2015

Культурний проект, організація, що здійснює освітні проекти у сфері візуального мистецтва, оголосив конкурс на навчання у Новій художній школі Liquid city. Всі заняття будуть безкоштовними. Щоб стати одним зі слухачів школи, необхідно зареєструватися та пройти конкурсний відбір.

Просмотров (389)
В Києві створять банк крові
В Києві створять банк крові 10 июня 2015

У Центральному військовому шпиталі презентували проект створення Національного банку крові.

Просмотров (860)
Вернутся к разделу: Киевские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)