НОВОСТИ

15 шкіл Києва закрили через грип

2 марта 2015 12:31 | Новости

У зв`язку з великою кількістю дітей, які захворіли на грип та ГРВІ, в Києві до 6 березня тимчасово призупинено заняття у 15 загальноосвітніх навчальних закладах.

Про це повідомляє сайт київської влади. Так, тимчасово не навчаються діти у середніх загальноосвітніх школах № 150, 151, 81, 18, 249, 251, 10, 164, спеціалізованих школах №№ 137, 325, 115, у школі-дитячому саду "Дивосвіт", школі-інтернату № 17, ліцеї Туризму та ліцеї "Потенціал".

"Керівниками Києво-Печерського ліцею "Лідер" № 171 та середньої загальноосвітньої школи № 72 Святошинського району прийнято рішення наразі не припиняти заняття у зв’язку з покращенням епідеміологічної ситуації у цих навчальних закладах", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, Головне управління Держсанепідслужби Києва рекомендувало тимчасово припинити навчальний процес у 17 загальноосвітніх навчальних закладах у 8 районах міста у зв’язку з захворюваністю на грип та ГРВІ.

Джерело: kiev.pravda.com.ua

Новости RSS   Просмотров(914)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Велотрек "Авангард" відновлять
Велотрек "Авангард" відновлять 27 февраля 2015

26 лютого у Міжнародному центрі культури та мистецтв відбулося публічне обговорення реконструкції учбової спортивної бази велотрек «Авангард», що знаходиться на вул. Богдана Хмельницького, 58. На обговорення щодо збереження та відновлення велотреку завітала заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко, повідомили в прес-службі КМДА.

Просмотров (942)
В Киеве с помощью вертолетов проверили теплосети
В Киеве с помощью вертолетов проверили теплосети 26 февраля 2015

Летать вертолеты над столицей будут до апреля

Просмотров (554)
Згуладзе выведет патрульных полицейских на улицы Киева в июне
Згуладзе выведет патрульных полицейских на улицы Киева в июне 25 февраля 2015

Первый заместитель министра внутренних дел Украины Эка Згуладзе заявила, что уже в июне текущего года на улицы Киева вместо обычных гаишников выйдут обученные американскими специалистами патрульные полицейские.

Просмотров (901)
Вернутся к разделу: Киевские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)