НОВОСТИ

Велотрек "Авангард" відновлять

27 февраля 2015 12:06 | Новости

26 лютого у Міжнародному центрі культури та мистецтв відбулося публічне обговорення реконструкції учбової спортивної бази велотрек «Авангард», що знаходиться на вул. Богдана Хмельницького, 58. На обговорення щодо збереження та відновлення велотреку завітала заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко, повідомили в прес-службі КМДА.

За її словами, велотрек «Авангард» є спортивною перлиною міста, що наразі знаходиться у занедбаному стані. Наша спільна з киянами мета – відродження київського велотреку, перетворення його на центр велосипедної культури столиці, де кожен охочий буде займатися не лише професійним, а й любительським спортом, а також активно і цікаво відпочивати.

«Міська влада вже багато зробила на цьому шляху: восени 2014 року сесією Київради прийнято рішення «Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 26.07.2004 № 91-6-00301» з метою повернення велотреку «Авангард» до власності територіальної громади міста Києва. Неодноразово спільно з активістами проводилися зустрічі та круглі столи, толоки. Рішенням Господарського суду міста Києва у грудні минулого року визнано право державної власності на спортивну споруду – велотрек, у тому числі на полотно велотреку, трибуни, під трибунні приміщення, адміністративний корпус та інші споруди і приміщення, розташовані на земельній ділянці на вул. Богдана Хмельницького, 58. У разі надання згоди Фондом держмайна України на безоплатну передачу цього об’єкту ми здійснимо усі невідкладні заходи щодо прийняття його до комунальної власності з подальшим проведенням відновлювально-реставраційних робіт», – зазначила Ганна Старостенко.

Зазначимо, на громадські обговорення було винесено питання щодо напрямків розвитку київського велотреку, організації видів активності, реконструкції території, щоб задовольнити інтереси як професійних спортсменів, так і широкого кола вело любителів та інші.

Нагадаємо, київський велотрек «Авангард» є одним із найстаріших спортивних об’єктів в Україні та Європі, який збудовано у 1913 році. Ще тоді велотрек був не тільки спортивним, а й соціально-культурним об’єктом.

Джерело: kreschatic.kiev.ua

Новости RSS   Просмотров(941)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Киеве с помощью вертолетов проверили теплосети
В Киеве с помощью вертолетов проверили теплосети 26 февраля 2015

Летать вертолеты над столицей будут до апреля

Просмотров (554)
Згуладзе выведет патрульных полицейских на улицы Киева в июне
Згуладзе выведет патрульных полицейских на улицы Киева в июне 25 февраля 2015

Первый заместитель министра внутренних дел Украины Эка Згуладзе заявила, что уже в июне текущего года на улицы Киева вместо обычных гаишников выйдут обученные американскими специалистами патрульные полицейские.

Просмотров (901)
Архітектурний фестиваль запрошує поглянути яким може стати Київ
Архітектурний фестиваль запрошує поглянути яким може стати Київ 23 февраля 2015

28 лютого в Києві відбудеться перший фестиваль Urban Festі, який має на меті зібрати разом якомога більше небайдужих киян і показати їм методи, інструменти та можливості самостійного поліпшення простору міста. Фестиваль відбудеться за підтримки Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, повідомили в прес-службі КМДА.

Просмотров (414)
Вернутся к разделу: Киевские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)