НОВОСТИ

Кияни нарешті вибрали собі мера

26 мая 2014 11:30 | Новости

Віталій Кличко та його партія "УДАР" упевнено перемагають на виборах в Києві. За даними екзит-полу "Савік Шустер студія", оприлюдненого одразу після закриття дільниць у 20.00, на виборах київського міського голови за Віталія Кличка проголосували 57,4%, за "УДАР" - 42,3%. Натомість через великі черги на окремих дільницях кияни голосували майже до 22.00, тому реальні результати голосування в Києві можуть значно відрізнятися від прогнозів, але ім’я переможця навряд чи зміниться, кажуть експерти.

"Віталій Кличко тричі балотувався на посаду місткого голови Києва. І ось нарешті кияни його підтримали. Цього разу він виграв вибори виключно на іміджі, який він отримав на Майдані й після того, як відмовився балотуватися у президенти. Це кияни розцінили як відповідальний крок", - вважає аналітик інституту Євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.

Порушень у Києві не було
Останній раз кияни обирали собі міського голову ще 2008-го року. Після цього Янукович зі своєю командою робив все, аби унеможливити проведення виборів у столиці, через слабку підтримку киянами його Партії регіонів. Тому майже два з половиною роки в Києві не було мера, оскільки повноваження тодішнього очільника столиці Леоніда Черновецького були достроково припинені. Повноваження Київради закінчилися ще рік тому. Саме через це кияни на виборах 25 травня були надзвичайно активними, наголошують спостерігачі.

Кандидати у депутати Київради продовжують підкуповувати виборців продуктовими наборами та концертами. Виборці ж хочуть від кандидатів конкретних програм і прозорих умов роботи. (23.05.2014).

Євродепутат: Люди в Україні не піддалися залякуванню й проголосували за єдність
"Прийшло надзвичайно багато людей голосувати. Після закриття дільниць ще по двісті-триста людей стояли в черзі, аби віддати свій голос", - сказав Deutsche Welle керівник виборчих програм Комітету виборців України Андрій Линник. Він наголосив, що великих порушень в день голосування у Києві спостерігачі КВУ не зафіксували.
Щоправда спостерігачі нарікають на некомпетентність членів ДВК. "Явка висока, а членів комісій мало, вони погано знають закон, погано організували процес", - каже експерт з виборів громадської організації ОПОРА Тарас Чмут. За його словами, перші результати по київським виборам можуть бути оприлюдненими лише у понеділок надвечір.

"УДАР" складає план роботи
Однак у виборчому штабі Кличка вже святкують перемогу і сподіваються, що партія "УДАР" сформує у Київраді свою більшість. "Ця фракція сформує більшість або самостійно, або у результаті з іншими суб’єктами, які пройшли до Київради, і у найближчі півтора роки нестиме відповідальність за життя Києва", - наголосив під час брифінгу у виборчому штабі заявив депутат від "УДАРу" у Київраді VI скликання Андрій Странніков.
А сам Віталій Кличко вже заявив, що першим його рішенням на посаді мера буде об’єднання посад київського міського голови та голови Київської міської адміністрації. Також він обіцяє, як тільки стане мером, то клопотатиме, аби на Майдані були прибрані всі барикади. Але передусім Кличко обіцяє прозорість всіх рішень нової київської влади. "Якщо всі рішення будуть прозорі й влада буде підзвітна громаді, я впевнений, що місця для корупції не буде", - запевнив Віталій Кличко в ефірі телеканалу ICTV.

Однак аналітик Володимир Горбач не впевнений, що Кличко зможе забезпечити прозору роботу влади у Києві. "Частина його команди, яка працювала в Київраді це порядні віддані йому люди, але нових треба ще ретельно перевіряти ", - наголошує Горбач. Він впевнений, що Віталію Кличку ще бракує компетенції з управління містом, тому він буде більше опікуватися політичними питаннями, а господарчою частиною займатиметься його заступники.

Джерело: dw.de

Новости RSS   Просмотров(1106)   Комментариев(1)   Оставить комментарий
Маршрутом Трускавець-Львів-Київ курсуватиме електропотяг Хюндай
Маршрутом Трускавець-Львів-Київ курсуватиме електропотяг Хюндай 19 мая 2014

З 1 червня 2014 запускається денний швидкісний електропотяг "Інтерсіті +" № 741/742 за маршрутом Київ (Дарниця) - Львів - Трускавець - Львів - Київ (Дарниця).

Просмотров (501)
Проголосовать на выборах в Киеве смогут лица без столичной прописки
Проголосовать на выборах в Киеве смогут лица без столичной прописки 14 мая 2014

Проголосовать в Киеве на выборах городского головы и депутатов горсовета смогут даже иногородние — те, у которых нет столичной прописки.

Просмотров (1051)
У центрі Києва вирішили відмінити масові заходи на 9 травня
У центрі Києва вирішили відмінити масові заходи на 9 травня 8 мая 2014

У Києві на 9 травня в центрі міста вирішили відмінити масові заходи. Про це повідомив під час прес-конференції голова КМДА Володимир Бондаренко.

Просмотров (506)
Вернутся к разделу: Киевские новости

Отзывы посетителей:
 

04 сентября 2017 | Здравствуйте! Вас интересуют клиентские базы данны

Здравствуйте! Вас интересуют клиентские базы данных для продажи Ваших товаров и услуг?

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)