НОВОСТИ

Україна попрощалася з героями, загиблими на Грушевського

27 января 2014 12:01 | Новости

У Михайлівському соборі у Києві відбулася панахида за загиблим активістом Михайлом Жизневським. Після цього труну із активістом принесли на Майдан Незалежності, де панахида продовжилася.

До Михайлівського собору прийшли тисячі людей. Зайти до церкви змогли не всі охочі, площа перед храмом була заповнена людьми, повідомляє 5 канал.

Михайло Жизневський родом із Білорусі загинув під час протистоянь із силовиками на вулиці Грушевського 22 січня. Причиною смерті стали вогнепальні поранення. 26 січня йому виповнилося б 26 років.

Разом із тим на Дніпропетровщині відбулося прощання з 21-річним активістом Сергієм Нігояном. У церемонії прощання у його рідному селі Березнуватівка взяло участь понад тисяча людей. Усі витрати, пов'язані з похованням, фінансувала вірменська діаспора, повідомляє Радіо Свобода.

За словами учасників церемонії, батьки Нігояна тяжко переживають загибель єдиного сина: мати не знайшла в собі сил спілкуватися з журналістами, а батько сказав: "Майдан повинен протриматися. Мій син загинув за Україну!".

Вшанування пам’яті загиблого євромайданівця провели в різних містах Дніпропетровщини, зокрема у Кривому Розі та Нікополі. У Дніпропетровську просто неба люди запалили свічки та лампадки в пам'ять про Сергія, а також зажадали від влади та громадськості встановлення йому гідного монумента. На площу учасники акції принесли синьо-жовті прапори з жалобними стрічками.

Дніпропетровські євромайданівці проголосили неділю днем жалоби за Сергієм. Також вони закликали всіх небайдужих людей цього дня замовити церковні служби та запалити свічки в пам'ять про юнака.

Джерело: 4post.com.ua

Новости RSS   Просмотров(1317)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Майдан не збирається бути черговий раз обманутим
Майдан не збирається бути черговий раз обманутим 24 января 2014

Оголошені переговори про мирне вирішення конфлікту мають передбачати повну зміну влади в Україні та понесення покарання за розправи над власним народом.

Просмотров (1175)
"Беркут": стоять, бо добре заробляють і вірять командирам
"Беркут": стоять, бо добре заробляють і вірять командирам 23 января 2014

Про що думають хлопці, які стоять у перших лавах проти народу на Майдані? Що спонукає їх до кривавої жорстокості? DW шукала відповіді на запитання у відвертих розмовах зі службовцями.

Просмотров (1196)
Сьогодні остаточно вирішується доля держави. Всі на Майдан! - опозиція
Сьогодні остаточно вирішується доля держави. Всі на Майдан! - опозиція 22 января 2014

Опозиція скликає вхіх опонентів на віче на Майдані Незалежності в Києві о 18:00.

Просмотров (845)
Вернутся к разделу: Киевские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)