НОВОСТИ

Майдан не збирається бути черговий раз обманутим

24 января 2014 11:44 | Новости

Оголошені переговори про мирне вирішення конфлікту мають передбачати повну зміну влади в Україні та понесення покарання за розправи над власним народом.

Однак з результатів переговорів видно, що діюча влада, для того щоб виграти час і підготовитися до зачистки Майдану, лише вводить в оману українців та опозицію, котра погодилась на переговори. Тим неменше простий народ на Майдані вже не збирається бути черговий раз обманутим владою та укріплює і розширяє позиції.

Поки що мітингувальники і силовики на Грушевського зберігали оголошене вчора вдень перемир'я, а на Майдані займалися зміцненням оборонних споруд.

На вулиці Грушевського станом на 7:30 ранку перебувають кілька сотень людей, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. Тут як і раніше горять автомобільні покришки, правда, не в такій кількості, як напередодні, в четвер. Барикади за ніч значно зміцнили мішками зі снігом. Активних дій ні мітингувальники, ні силовики не вживають. Кордон солдатів внутрішніх військ стоїть в районі стадіону "Динамо", за ним чергують бійці "Беркута".

Майдан не збирається бути черговий раз обманутимНа вулиці Інститутській за ніч з'явилися нові барикади, які тягнуться тепер до верхнього виходу станції метро "Хрещатик" у районі вулиці Ольгинської. Активісти в якості будівельного матеріалу використовували мішки зі снігом, дорожні знаки, частини металевих парканів, бетонні блоки.

Крім того, сьогодні вночі будівлю Мінагрополітики, розташовану неподалік від площі Незалежності на вулиці Хрещатик було захоплено протестуючими. Кажуть, що будівля зайняли для обігріву людей.

Нагадаємо, в четвер увечері пройшов другий раунд переговорів президента України Віктора Януковича та учасників урядової робочої групи з врегулювання політичної кризи з лідерами опозиційних парламентських фракцій. Після переговорів лідерів опозиції мітингувальники на вулиці Грушевського, де з неділі триває силове протистояння із співробітниками МВС, зустріли свистом. Майдан відмовився звільнити вулицю Грушевського на умовах влади і вирішив розширити підконтрольну йому територію в центрі Києва. Влада пропонувала покинути Грушевського в обмін на те, що прокурори будуть клопотати перед суддями про те, щоб усім затриманим учасникам протесту на час слідства утримання в СІЗО було замінено на менш жорсткі міри запобіжного заходу.

Джерело: ua-ekonomist.com

Новости RSS   Просмотров(1174)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
"Беркут": стоять, бо добре заробляють і вірять командирам
"Беркут": стоять, бо добре заробляють і вірять командирам 23 января 2014

Про що думають хлопці, які стоять у перших лавах проти народу на Майдані? Що спонукає їх до кривавої жорстокості? DW шукала відповіді на запитання у відвертих розмовах зі службовцями.

Просмотров (1196)
Сьогодні остаточно вирішується доля держави. Всі на Майдан! - опозиція
Сьогодні остаточно вирішується доля держави. Всі на Майдан! - опозиція 22 января 2014

Опозиція скликає вхіх опонентів на віче на Майдані Незалежності в Києві о 18:00.

Просмотров (845)
Протистояння на столичній вулиці Грушевського триває
Протистояння на столичній вулиці Грушевського триває 21 января 2014

Зокрема під час протистояння спецпризначенці знову цілеспрямовано стріляли в журналістів. Один із бійців розвернувся та здійснив кілька пострілів по оператору Еspresso.tv, який вів пряму трансляцію подій.

Просмотров (850)
Вернутся к разделу: Киевские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)